گروه چاپ آرمانی / تازه ها  / اخبار  / کاغذ جدید”Enza کرافت”
کاغذ کرافت

کاغذ جدید”Enza کرافت”

به تازگی در خط تولید محصولات کاغذی ویژه ، کاغذ کرافتی با عنوان کرافت انزا ( Enza Kraft ) به مرحله ی تولید رسیده است . این کاغذ ، ضخامت بالایی داشته ، در یک سمت دارای سطح براق و در سطح دیگر ، بافتی درشت تر و مات دارد .استحکام کششی بالا و مقاومت این محصول دربرابر پارگی از جمله پارامتر های مهمی است که موجب می شود کاغذ کرافت انزا طیف گسترده ای از کاکردهای فنی و نیاز های بسته بندی را پوشش دهد.
نوع قابل استفاده برای محصولات غذایی کاغذ کرافت انزا با درجه بندی های FDAوISEGA سازگار بوده و برای بسته بندی هایی مانند ساندویچ ، بیسکوییت ، آدامس ، محصولات منجمد و نیمه آماده ، نمک ، فلفل و محصولات پودری ، بسته بندی قند ، شکر و کیسه های چای قابل استفاده می باشد .

مقاومت این محصول دربرابر پارگی از جمله پارامتر های مهمی است که موجب می شود کاغذ کرافت انزا طیف گسترده ای از کاکردهای فنی و نیاز های بسته بندی را پوشش دهد.

در مصارف غیر خوراکی ، این نوع کاغذ برای لایه ی داخلی پاکت سیگار، بسته بندی های پزشکی ، دارویی و آزمایشگاهی ، ساک های خرید ، کیف و کفش ، بسته بندی های پوشاک و … قابل استفاده است .
همچنین در مصارف صنعتی برای کاربردهایی مانند نوار نقاله های انتقال مواد نساجی ، کاغذ پایه ی محصولات بهداشتی ، نوار تسمه لغزنده برای فولاد ضد زنگ ، مصارف کفپوش ، سقف ، زیرساخت ها و … امکان به کار گیری دارد .
Enza Kraft ( انزا کرافت ) در عرض های مختلف از ۱۹٫۷ تا ۷۸٫۷ سانتی متر تولید می شود. رول های این کاغذ را می توان به ابعاد متفاوتی از ورق مسطح تبدیل کرد و سطح بسیار صاف و سیقلی در هردو سمت آن می تواند رنگ های مختلف را در انواع فرمت های چاپ مسطح و فلکسو ، به خود جذب کرده و عملیات تکمیلی چاپ مانند برجسته ، نوار کوب و … نیز بر روی آن اجرا گردد .

 


منبع : www.packagingstrategies.com