گروه چاپ آرمانی / تازه ها  / اخبار  / بسته بندی طبیعی و قابل بازیافت بیسکوییت ” ریتم “
بسته بندی قابل بازیافت

بسته بندی طبیعی و قابل بازیافت بیسکوییت ” ریتم “

شرکت ” پارکساید ” ارائه دهنده ی خدمات نوآورانه و راهکار های توسعه دهنده ی بسته بندی ؛ در اقدامی تازه ، دامنه ی فعالیت خود را با بسته بندی جدیدی برای بیسکوییت های شرکت ” ریتم ” گسترش داده است .
بسته بندی انعطاف پذیر و طبیعی این بیسکوییت از چوب خرد شده ی درختان اوکالیپتوس استخراج می شود . در جریان تولید مواد اولیه ی این بسته بندی ، به ازای هر درخت قطع شده در برزیل ، یک درخت دیگر کاشته می شود .
پل لنیان ، مدیر توسعه بازار شرکت پارکساید می گوید : ” بسته بندی های مقاوم ، طبیعی و قابل بازیافت ، یکی از موضوعات مهم و مطرح در دنیای امروز است . مصرف کنندگان خواستار بسته بندی های سازگار با محیط زیست هستند و از فرآیند های نوآورانه برای صرفه جویی هر چه بیشتر ، جلوگیری از سوزاندن و دفن زباله و امکان بازیافت در چرخه های کوتاه مدت استقبال می کنند ”
مدیر عامل شرکت ” ریتم ” در مورد تغییر بسته بندی بیسکوییت های تولید شده در شرکت خود می گوید : ” امروزه اغلب مشتریان به دنبال گزینه های سالم برای تنقلات هستند . بسته بندی مناسب باعث می شود مشتریان احساس کنند که به نیازها و اولویت های آنان اهمیت داده می شود . مصرف کنندگان ترجیح می دهند تا محصولی را خریداری کنند که از مواد سالم برای تهیه و تولید و بسته بندی آن استفاده شده باشد ، امکان تجربه ی طعم خوب و شگفت آوری به آنها داده شود و به اصل سازگاری با محیط زیست و بازیافت سریع در بسته بندی محصول توجه شده باشد . ”

بسته بندی مناسب باعث می شود مشتریان احساس کنند که به نیازها و اولویت های آنان اهمیت داده می شود .


شرکت پارکساید برای پاسخ به این نیاز ، از مواد پایدار طبیعی به جای پلیمر های نفتی استفاده کرده است . بسته بندی بیسکوییت جدید شرکت ” ریتم ” از ساختار سه لایه با پلیمر های طبیعی تشکیل شده است که مانع انتقال رطوبت و اکسیژن می شود و در نهایت عمر مفید محصول را افزایش می دهد .
در این بسته بند، انواع بیسکوییت با طعم های چای ، زنجبیل ، بادام ، کوکی نارگیل و … ارائه می گردد.

 


منبع خبر : www.packagingstrategies.com